top of page

Yeni adresimiz ; Palladium Tower Ataşehir

Uzun yıllar Nişantaşı ve Levent'te çalıştıktan sonra ; Ataşehir ofisimin 8 Şubat'tan itibaren hizmet vermeye başlayacağını duyurmak benim için ayrı bir heyecan. Karşıdan gelen danışanlarıma çok daha kolay ulaşılabilecek bir adres Palladium Tower ; burada sadece yetişkinler değil çocuklar için de beslenme eğitimi ve danışmanlığı hizmeti vereceğim.

''Beslenme Okulu'' markamla yıllardır gerçek beslenmeyi öğretiyorum ; 7 den 70 e her hastalık ve her durumdan insana danışmanlık verip yardımcı oldum. Son yıllarda çocuk beslenmesinin çocuklara alışkanlık kazandıracak şekilde olması gerektiğini ;bunu da öğrenip deneyimleyerek yapabileceklerine inanıyorum. İnşallah birçok çocuğa ulaşıp faydalı olurum.

Bunun dışında duygusal beslenmeyi azaltmak ; beden ile bağı arttırmak ve farkındalıkla gerçek beslenmeyi öğrenmek için ; yetişkin atölyelerine başlıyorum. Hiçbir yerde öğretilmeyen ; kilo koruma programlarını ve diyetsiz zayıflama yollarını paylaşacağım bu atölyelerde ; hem özgürlüğe hem hafifliğe ulaşabileceksiniz.

Kendinize bir şans verin ; beraber başarabiliriz :)

#ataşehir #diyetisyen #koçluk #palladiumtower #yeniofis

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Henüz etiket yok.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page