top of page

KURUMSAL

 

PROGRAMLAR

BİREYSEL

PROGRAMLAR

ÇOCUK

PROGRAMLARI

KURUMSAL PROGRAMLAR

FİT-OFİS Grup Programı

Programın amacı metabolizmanın hızlandırılması, yağ yakılması, takım çalışmasının artması , çalışan motivasyonunun artması olarak özetlenebilir. Program 8 haftalık bir grup çalışmasıdır. Çalışanların bu 8 hafta sonunda fit, sağlıklı, birbirine bağlı ve eğlenceli bir grup olmasını ve iş veriminin artmasını sağlar. 8-16 kişilik gruplar için uygundur.

Profesyonel Beslenme Okulu

Profesyonel Beslenme; Profesyoneller için sağlıklı beslenmenin pratik yolları

Akıllı Beslenme; Maksimum performans ve verimlilik için yaşam tarzı programı

Food for mood; Mutluluk ve enerji için beslenme ve tarifler

Fitfood; Yağ yakan besinler, yemekler, takviyeler

Niyetsiz Diyet Olmaz; Diyet yapmadan önce beyni hazırlama ve başarılı olma programı

Tüm seminer programlarımız hakkında bilgi için gonca@goncaguzel.com a mail atabilirsiniz

Kurumsal İletişim ve Danışmanlık

Gıda firmaları, okullar, üniversiteler, şirketler için kurumsal iletişim projeleri ve beslenme danışmanlığı kurumların iletişim ve tanıtımlarını doğru ve etik bir şekilde yapmaları açısından yararlı olmaktadır. Kurumunuza stratejik iletişim ve pazarlama ve proje danışmanlığı ,makale yazma ve sosyal medya aktiviteleri düzenlenerek farklı yönlerinin açığa çıkması ve rakipleri arasında ön plana çıkmalarını sağlamak için iletişime geçebilirsiniz.

Please reload

BİREYSEL PROGRAMLAR

Beslenme ve Diyet Tedavisi

Danışanın fiziksel zihinsel ve duygusal yönden desteklenmesi ; hayatını yeniden düzenleyip kontrolü eline almasını ve bunlarla beraber zayıflayıp, hafifleyip, güçlenmesini sağlar. Gerçek sağlığı yanı ruh, beden ve zihin olarak dengeli olmak için yaşam tarzını değiştirmeye yardımcı olur

Farkındalıkla Beslenme (Mindful Eating

Ne yediğinizin  ne hissettiğinizin ve bedeninizin mesajlarını fark edeceğiniz ; Hem sağlıklı alışkanlıklar kazandıran, hem dengeli beslenme ve yaşamayı teşvik eden, diyetsiz zayıflama sağlayan bir programdır.

Online Kişisel Programlar

Sağlıklı beslenmeyi öğreneceğiniz, metabolizmanızı hızlandıracak, yeme bağımlılığından kurtulup farkındalık kazanacağınız online beslenme ve diyet programları ; sürekli iletişim halinde olmanızı sağlayan, istediğiniz her yerden daha ekonomik olarak hafifleyebileceğiniz programlardır.

Please reload

ÇOCUK PROGRAMLARI

Beslenme Okulu Projesi

Proje ; bir okula sağlıklı beslenme konusunda farkındalık kazandırmak için hazırlanmıştır.Sağlıklı beslenme eğitiminin okullarda ilköğretim çağında verilmesi ; yetişkin çağı şişmanlığının temel sebebi olan çocukluk çağı şişmanlığından ve hastalıklarından korunmak için çok önemlidir. Proje sadece çocukları değil ; çocuk ve aileleri de etkileyecek ; okulun bu konuya öncelik vermesi hem çocukların sağlığını hem de başarısını yükseltecektir. Beslenme okulu projesi ile okullar sağlığı alışkanlık haline getirmek için en uygun ve lider bir merkez haline gelecektir.

Beslenme Okulu Seminerleri

Hem sağlıklı alışkanlıklar kazandıran, hem dengeli beslenme ve yaşamayı teşvik eden, okulda beslenmeyi öğrenerek , motive olarak çocukların sağlıklı tercihler yapmasını sağlayan seminerlerdir. Bu seminerler interaktif, eğlenceli ve gerçek beslenmeyi özendiren davranışa yönelik içerikteler. 
 
Bu seminerler ile birlikte kahvaltı, sebze-meyve tüketimi, sağlıklı ara öğünler, büyüme-gelişme, sindirim, sporcu beslenmesi, hastalıklardan korunma , market alışverişi, yemek pişirme vb konularda bilgi ve deneyim sağlanır.
Please reload

bottom of page